O Nas

SPECMED Sp.z o.o. NZOZ Zespół Przychodni i Poradni Specjalistycznych Jesteśmy firmą medyczną z długoletnim stażem. Od chwili założenia w 2001 r. Nasza Przychodnia rozwinęła się z przychodni mającej kilka poradni, w duży kompleks przychodni POZ oraz poradni specjalistycznych.

Struktura

Przychodnia rozwinęła się z przychodni mającej kilka poradni, w duży custom writing kompleks przychodni POZ oraz poradni specjalistycznych.

Działamy obecnie w kilku lokalizacjach na terenie Krosna i okolic posiadając w swoich strukturach również gabinety rehabilitacji oraz stomatologiczne. Posiadamy największą w Krośnie Poradnię Medycyny Pracy – oferujemy kompleksowe usługi medyczne firmom i instytucjom.

Naszemu doświadczeniu zaufało dotychczas ponad 450 klientów instytucjonalnych i wiele tysięcy pacjentów indywidualnych nie tylko z regionu Krosna, ale również z okolic. Cieszymy się, że z każdym dniem coraz więcej osób dostrzega nasze działania rozwojowe. Wszystkie Państwa spostrzeżenia, opinie i sugestie są dla nas niezwykle ważne i przyczyniają się do bieżącego wdrażania wielu działań zmierzających do zwiększania satysfakcji pacjentów korzystających z naszych usług medycznych.

Kapitał zakładowy

Przychodnia rozwinęła się z przychodni mającej kilka poradni, w duży custom writing kompleks przychodni POZ oraz poradni specjalistycznych. Działamy obecnie w kilku lokalizacjach na terenie Krosna i okolic posiadając w swoich strukturach również gabinety rehabilitacji oraz stomatologiczne. Posiadamy największą w Krośnie Poradnię Medycyny Pracy – oferujemy kompleksowe usługi medyczne firmom i instytucjom.

Zarząd i pracownicy

Kontakt dla mediów

Dane kontaktowe
specmed@specmed.pl

  • plustax
  • narodowy fundusz zdrowia
  • zip
  • investland
  • krosnomed